Zavinovačka ElumaBaby s vyberateľnou výplňou

Stars Pink II

Zavinovačka ElumaBaby s vyberateľnou výplňou
31,90€
Dostupnosť: Skladom
Množstvo:

Hľadáte skutočne kvalitnú zavinovačku, ktorá vaše bábätko ukľudní, pripomenie mu istotu vášho bruška a vám zároveň poskytne dostatočnú istotu pri manipulácii s dieťatkom? Zavinovačky - perinky ElumaBaby sú osvedčenou klasikou, ktorá tentoraz prichádza v hravom prevedení.

 

PREČO SI VYBRAŤ ZAVINOVAČKU - PERINKU ElumaBaby?

 

Spoľahlivosť zavinutia

Klasické zavinovačky - perinky ElumaBaby sa viažu na 3 mašle. Pevnosť zavinutia možno preto jednoducho regulovať podľa potreby. Mašle sú prakticky prišité k zavinovačke, čo umožní rýchle a spoľahlivé zavinutie vášho bábätka. Z klasickej perinky sa bábätko tak ľahko nevykope.

 

Rozmerová flexibilita

Rozmer periniek ElumaBaby je 75x75 cm. Sú vhodné pre novorodencov aj väčšie bábätká - perinku môžte podľa veľkosti dieťaťa zavinúť viac alebo menej.

 

Pevnosť zavinovačky

Zavinovačka je dodávaná s dostatočne nadýchanou výplňou (100% PES, gramáž 300g/m2), vďaka čomu je po uviazaní dostatočne pevná a nevyžaduje dodatočné vystuženie kokosovou vložkou. Zavinovačka preto nemá ani priestor pre vloženie kokosovej vložky. Výplň (vatelín) je vyberateľná, čo umožňuje samostatné pranie výplne a návliečky.

 

UPOZORNENIE:

Pri žehlení nepoužívajte paru, dôjde k poškodeniu výplne (vatelínu)! 

 


Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!


Opište kód z obrázku: